Неділя, 22.04.2018, 20:01Вітаю Вас Гость | RSS
Волинська обласна бібліотека для юнацтва
Меню сайту
Категорії каталога
Мои статьи [10]
Наше опитування
Оцініть бібліотечний сайт
Всього відповідей: 415
Міні-чат

Відділи бібліотеки


Головна » Статті » Мои статьи

Відділ методико-соціологічної роботи та менеджменту
Відділ методико-соціологічної роботи та менеджменту

Структура:

- Завідувач відділу
- Головний методист
- Головний методист
Напрямки діяльності відділу :
- Вивчає, аналізує стан бібліотечного обслуговування юнацтва в області під час виїздів, комплексних обстежень, підготовки проблемних питань на засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації.

- Надає методичну і практичну допомогу бібліотекам всіх систем і відомств шляхом проведення семінарів, курсів, навчань-практикумів. Тісно співпрацює з обласними бібліотеками, Волинським  інститутом післядипломної педагогічної освіти, установами освіти.

- Включається у виконання державних та обласних програм, зокрема Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015 року, Концепції національно-патріотичного виховання молоді та Концепції літературної освіти (Міністерство освіти та науки), обласних Програм правової освіти населення на період 2012-2016 рр. та Програми підтримки сім"ї на період до 2015 року, спільно з обласним та міським управлінням освіти, комітетом по боротьбі зі СНІДом, обласною філією міжнародної організації "Жіноча громада", обласним управлінням внутрішніх справ, Луцьким коледжем рекреаційних технологій і права, навчальними закладами тощо.

- Впроваджує активні та інтерактивні форми роботи з молоддю.
- Проводить соціологічні дослідження з вивчення запитів користувачів та картини читання, проблем в молодіжному середовищі.
- Забезпечує рекламу бібліотеки та її послуг.
- Вивчає та нагромаджує матеріали з питань культури, бібліотечної справи, надає методико-консультативну та іншу інформацію користувачам. До їх послуг електронні та карткові картотеки методико-бібліографічних матеріалів, сценаріїв та форм роботи, папки з добірками сценаріїв різноманітної тематики (конвалюти). З 2008 року відділом сценарії вносяться до електронної бази даних (художніх творів та сценаріїв, пісень).
- Здійснює віртуальну презентацію діяльності публічних бібліотек області по роботі з юнацтвом (огляди-конкурси, навчання тощо).
- Обслуговує до 1000 користувачів - культпрацівників, освітян та студентів області. 
Відділ видає:
- Аналіз діяльності роботи юнацьких структурних підрозділів області (щорічно), входить до збірника "Волинь бібліотечна".
- Методико-бібліографічні матеріали на допомогу бібліотечним працівникам галузей культури та освіти.
- Сценарії масових заходів на допомогу навчально-виховному процесу. Їх тематика різноманітна: народознавчі та краєзнавчі заходи, портрети політичних, історичних, літературних постатей та діячів мистецтва. 
- Спільно з державними, громадськими організаціями зокрема філією міжнародної організації "Жіноча громада" координує роботу школи правових знань "Уроки права - уроки життя", що діє на базі ЗОШ №17. 


Категорія: Мои статьи | Додав: Stacker (23.09.2008)
Переглядів: 1740 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0