Неділя, 22.04.2018, 20:07Вітаю Вас Гость | RSS
Волинська обласна бібліотека для юнацтва
Меню сайту
Категорії каталога
Мои статьи [10]
Наше опитування
Оцініть бібліотечний сайт
Всього відповідей: 415
Міні-чат

Відділи бібліотеки


Головна » Статті » Мои статьи

Відділ автоматизації
Відділ автоматизації

Відділ автоматизації  обслуговує  більше   3000 тисяч користувачів у рік.
Найважливіше завдання відділу - комп'ютеризація з метою максимального задоволення інформаційних потреб користувачів у процесі наукової, професійної, загальнокультурної, освітньої та інших видів діяльності.

33 комп'ютери підключено до мережі Інтернет. Здійснюється набір текстів, ведеться пошук матеріалів для рефератів, курсових, дипломних робіт, переклад текстів з російської, англійської мов. Користувачі мають можливість користуватися послугою сканування і  роздруком  будь-якої інформації.  Надається  широка допомога користувачам в пошуку необхідної інформації в Інтернеті та  оволодіння навичками роботи  на комп’ютері.

Працівники відділу автоматизації активно займаються методичною діяльністю. Надаються консультації шкільним бібліотекарям із впровадження інноваційних технологій у діяльність бібліотек навчальних закладів, розповсюджуються електронні копії документів.

Відділ відповідає за оснащення та справність всієї комп’ютерної техніки, забезпечує мультимедійний супровід масових заходів. Формує базу даних  бібліотеки за системами знань. Обслуговує і налаштовує бібліотечку програму УФД "Бібліотека", з якою успішно  вже працюють  майже всі відділи бібліотеки. На семінарах, практичних заняттях з бібліотечними працівниками, освітянами області та спеціалістами інших професій проводяться навчання, тренінги по оволодінню навичками роботи на комп'ютері, пошуку інформації в мережі Інтернет. З метою соціального захисту інвалідів реалізується програма по навчанню роботи на комп'ютері та вміння користуватися мережею Інтернет.
Категорія: Мои статьи | Додав: Stacker (23.09.2008)
Переглядів: 1426 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/6 |
Всього коментарів: 2
1  
Доброго дня.
Пропоную Вам добавити нову послугу для читачів у
Відділ реєстрація читачa, оскільки у цьому відділі вже встановлена відео камера та він находиться у мережі інтернет, можливо втсановити пограму Skype (яка розповсюджується безкоштовно), та надати читачам можливість використовувати інтернет відео-звязок - (VoIP), за допомогою якого читачи будуть взмозі звязатися зі своїми друзями та рідними.
Як державна установа можна пропонувати конкуруючи ціни.
Можливо встановити окремий компютер для надання даної послуги, для якої потрібно відеокамеру та мікрофон.
Вартість такого обладнання не буде перевщувати 300грн.
Вартість послуги можливо встановити відповідно до вартості орендування компютера з мережою інтернет.
Ця послуга надасть бібліотеці приблизно 300-500 користувачів на рік залежно від реклами і може бути дуже корисною для читача юного та середнього і старшого віків, хто хоче звязатися з друзями а хто із сином, батьком, матірю, сестрою, братом які знаходяться чи за кордоном чи просто в другому місті і не мають можливості приїхати один до одного.

З повагою.
Шинкарук Олександр.

2  
Дякуємо! Ми над цим працюємо. Приємно було читати повідомлення. М М передає вітання.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0