Неділя, 22.04.2018, 20:07Вітаю Вас Гость | RSS
Волинська обласна бібліотека для юнацтва
Меню сайту
Категорії каталога
Мои статьи [10]
Наше опитування
Оцініть бібліотечний сайт
Всього відповідей: 415
Міні-чат

Відділи бібліотеки


Головна » Статті » Мои статьи

Відділ читальних залів

Відділ читальних залів

Відділ читальних залів - один із провідних відділів бібліотеки. Основним завданням його працівників є: створення привабливого інформаційного середовища, оперативне, повне, якісне, оптимальне обслуговування користувачів. Цьому сприяє автоматизація всіх бібліотечних процесів.

До послуг 10 тисяч користувачів пропонується книжковий фонд, що нараховує більше 24 тисяч книг з різних галузей знань. Велику частину фонду складає навчальна, методична, довідкова література. Добре укомплектований фонд літературою останніх років видань, що дає можливість максимально задовольнити запити відвідувачів. А це – учні та студенти навчальних закладів міста та області, вчителі, викладачі, підприємці, тощо. Третя частина користувачів – населення області, що проживає за межами міста.

Фонд залу періодичних видань містить журнали суспільно-політичного, економічного та гуманітарного профілю, науково-популярні та академічні видання. Понад 160 назв журналів та більше 30 назв газет рідною та іноземною мовами щорічно надходить у фонд залу періодичних видань. Крім періодики поточного року, у відділі зберігаються підшивки газет та журнали попередніх років.

Щорічна видача документів у відділі – більше 235000 примірників.

У залах відділу оформляються актуальні книжкові виставки: тематичні, персональні, літературні, що містять книжкові, періодичні видання та вебліографічні списки відповідної тематики. Обовязковим в оформленні наочності є використання ілюстрованих матеріалів та цитатних супроводів. З віртуальними книжковими виставками відділу можна ознайомитись на сайті бібліотеки. Блог відділу: «Подорожі сторінками журналів» знайомить з новинками періодики.

 Працівники відділу підтримують творчі контакти з навчальними закладами міста та координують спільні плани роботи. Традиційним є проведення літературно-музичних, тематичних вечорів, презентацій книг, зустрічей, діалогів з читачами та інших заходів з використанням мультимедіаресурсів. Створення слайд-фільмів, презентацій, використання фрагментів відео, кадрів документальної хроніки покращує ефективність заходів, сприяє засвоєнню інформації та розвиває пізнавальні інтереси глядачів.

У розпорядженні користувачів просторі, світлі, затишні читальні зали із зеленими зонами, розраховані на 100 посадочних місць.

У штаті відділу 7 кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи.

Завідувач відділу - Швай Тетяна Іванівна

Категорія: Мои статьи | Додав: Stacker (23.09.2008)
Переглядів: 1608 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0