Субота, 18.08.2018, 02:53Вітаю Вас Гость | RSS
Волинська обласна бібліотека для юнацтва
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Відділи бібліотеки » Відділ автоматиції » Коротко про відділ.
Коротко про відділ.
StackerДата: Вівторок, 23.09.2008, 13:51 | Повідомлення # 1
Администратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Відділ автоматизації
Найважливіше завдання відділу - комп'ютеризація з метою максимального задоволення інформаційних потреб користувачів у процесі наукової, професійної, загальнокультурної, освітньої та інших видів діяльності.

17 комп'ютерів підключено до мережі Інтернет, використовуються можливості мультимедійного проектора. Здійснюється набір текстів, ведеться пошук рефератів, курсових, дипломних, переклад текстів з російської, англійської мов. Принтери, сканери, дають змогу зробити копії документів. Можна переглянути компакт-диски, переписати необхідні матеріали на дискету, компакт-диски за допомогою СD-RW.

Відділ відповідає за оснащення та справність всієї комп’ютерної техніки, забезпечує мультимедійний супровід масових заходів.На семінарах, практичних заняттях з бібліотечними працівниками, освітянами області та спеціалістами інших професій проводяться навчання, тренінги по оволодінню навичками роботи на комп'ютері, пошуку інформації в мережі Інтернет. З метою соціального захисту інвалідів реалізується програма по навчанню роботи на комп'ютері та вміння користуватися мережею Інтернет.

 
Форум » Відділи бібліотеки » Відділ автоматиції » Коротко про відділ.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: